Szavazz a gútai vízimalomra!

Üdvözöljük Gútán!
2021. május 8. szombat, Mihály

Szavazz a gútai vízimalomra!

2014.06.20 / 07:37
Szavazásra buzdítja a lakosokat Horváth Árpád polgármester, hogy a gútai vízimalom sikeresen szerepeljen egy megyei turisztikai attrakciókat bemutató versenyben. A szerkesztőségünkhöz eljuttatott felhívásban szerepel, hogy az EPS ügynökség által meghirdetett versenyben a Nyitra megye legkedveltett turisztikai helyszínek között szerepel a gútai vízimalom is.

Szavazásra buzdítja a lakosokat Horváth Árpád polgármester, hogy a gútai vízimalom sikeresen szerepeljen egy megyei turisztikai attrakciókat bemutató versenyben. A szerkesztőségünkhöz eljuttatott felhívásban szerepel, hogy az EPS ügynökség által meghirdetett versenyben a Nyitra megye legkedveltett turisztikai helyszínek között szerepel a gútai vízimalom is.

„Nagy örömünkre egyelőre vezet is a versenyben. Az egyes pályázók közötti szavazatkülönbségek viszont szinte elhanyagolhatók. Ezért kérjük Önöket, hogy szavazatukkal bővítsék a gútai vízimalom kedvelőinek táborát, ezáltal is népszerűsítve városunkat úgy a megyében, mint annak határain kívül is. Köszönjük, hogy voksukkal segítik a gútai vízimalom remélt győzelmét, népszerűsítik városunkat.“ – áll a polgármester által küldött felhívásban.

Szavazni több módon lehetséges, pl. a nyitrai MAX-ban, ill. a nagy megyei rendezvények információs sátrainál a versenykuponok kitöltésével. A legegyszerűbb és legkényelmesebb módja mindenképpen az elektronikus forma, amelyet a www.regionnitra.sk/sutaz honlapon lehet megejteni. A szavazás július 5-én zárul. A voksolók között értékes nyereményeket sorsolnak ki. Bővebb információt, részletes leírást a fent említett internetes portálon találnak.

-br-

Képek: Tóth Tamás (SylonPhoto)