Megújult osztályteremmel kezdhetik a tanévet a 6.A diákjai
Városunkról
A szülők nagylelkű anyagi hozzájárulásának köszönhetően nemcsak a szükséges festékeket és eszközöket sikerült beszerezni, hanem a felújítási munkálatokat is sikerült elvégezni a nyári szünet alatt. Külön köszönet illeti Oláh Virágot, aki a szükséges alapanyagok beszerzését és az előkészületek szervezését intézte gördülékenyen és nagy odaadással.

A felújítás oroszlánrészét Halász Viktor vállalta magára: az osztályterem festését és rendbetételét szívvel-lélekkel végezte el. Fia, Halász Alex – iskolánk egykori tanulója – szintén aktívan kivette részét a munkálatokból.
Az iskola közössége a diákok nevében is köszönetét fejezi ki minden résztvevőnek a támogatásért, az önzetlen segítségért és a példaértékű közösségi szellemért.





