Megtartotta a nyári szünet előtti utolsó önkormányzati ülését Gúta város képviselő-testülete. Elfogadták a városi cégek gazdasági beszámolóit és döntöttek a Pro urbe díjakról is, ám talán a legfontosabb tudnivaló, hogy továbbra is stabil Gúta gazdasági…
Gúta város polgármesterével, Halász Bélával beszélgettünk az önkormányzati ülés után. Számos szempontból örülök, hiszen sok sikerről számolhatunk be a város tekintetében, és ebből az egyik legfontosabb, hogy a képviselő-testülete elfogadta a gazdasági…











