2021. május 18. kedd, Erik

Sport

• Cselgáncs I. liga negyedik forduló (Ifik)

2011.11.23 // Sport

November 19-én Pozsonyban került megrendezésben az ifik (15-16 éves korosztály) 1. ligájának 4. fordulója, ami egyben az utolsó is volt ebben az évben. A gútaiak a összetettben a 3. helyről kezdték meg a küzdelmeket és a cél ennek a helyezésnek a megtartása volt.

• Ezüstéremmel tértek haza

2011.11.16 // Sport

Két gútai érem is született a Martinban megrendezett nemzetközi cselgáncs diák nagydíjon. A megmérettetésen öt ország mintegy háromszázöt versenyzője lépett a tatamira.

• Gútai kerekesek a világelitben

2011.11.06 // Sport

Bronzérmet szerzett a gútai teremkerékpár klub női négyese a japán Kagoshimában megrendezett világbajnokságon szombaton.

• Karate: Három gútai érem

2011.11.01 // Sport

Érmes helyezést értek el a gútai karatékák szombaton, a Galántán megrendezett országos junior és kadét karate kupa első fordulóján.

• Ezüst a női négyesnek

2011.10.20 // Sport

Újabb sikereket könyvelhet el a gútai teremkerékpárosok klubja, amelynek tagjai a közelmúltban két németországi versenyen is részt vettek.

• Városi sportnap Gútán

2011.10.11 // Sport

Tartalmas és mozgásban gazdag sportnapon mérték össze képességeiket a gútai alapiskolák és speciális alapiskolák, valamint az egyházi gimnázium diákjai.

• Gútai bírkózók az élen

2011.09.28 // Sport

Gútai sikerek születtek a helyi sportcsarnokban vasárnap megtartott nemzetközi kötöttfogású bírkózó-tornán.